Černý agrotextilie 50 g / m2 - 0,8 x 1 m

Dostupnost: duża ilość
Odesláno v rámci: 5 dni
Cena: 6,67 Kč 6.67
quantity szt.
přidat na seznam přání
Hodnocení: 0
Dodavatel: IGLACO
Kód produktu/SKU: 1001151

Popis

Černá agrotextilie používaná v zemědělství, zahradnictví, vlastních domácnostech, na mulčování půdy, proti plevelům, chrání před chorobami a škůdci půdy (při pěstování jahod, zeleniny, při zakládání zahrad, skládkách a kůře s kůrou).

Netkané černé agrofiber zajišťuje čistou sklizeň, bez potřeby slámy, která je tak důležitá pro pěstování jahod nebo zeleniny, jakož i pro pěstování v tunelech. Zlepšuje podmínky vývoje rostlin a blokuje světelný přístup k zemi, což zvyšuje teplotu a urychluje vegetativní růst rostlin.

Na rozdíl od černé fólie je plně propustná pro vodu (srážení přirozeně hydratuje, proniká do zakryté půdy).

Na povrch agrofiber můžete posypat kůru, drť nebo dekorativní kameny, posypat hnojivem, zavlažovat a aplikovat tekutá hnojiva.

Pro připevnění agrotextilie k zemi se používají upevňovací kotvy, které jsou k dispozici v našem obchodě (uznávaný výrobce v této oblasti Garden Plast (Made in Poland)): GardenPeg, GeoPeg.

Chcete-li vytvořit nádherné kompozice pomocí agrotextilie, doporučujeme hranu PalisGarden, která vám umožní esteticky oddělit trávníky od výsadebních míst pokrytých kůrou, štěpkami nebo ozdobným kamenem.

Mohou být volně ohnuty pro dosažení požadovaného tvaru. Usnadňuje běh sekačky na lince palisády.

Specifikace produktu:

hmotnost: 50 g / m2
délka: 1 m
šířka: 0,8 m
barva: černá
UV stabilizace: ano

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl