Past s jedním vstupem na kuny, kočky 88x21x31

Dostupnost: duża ilość
Odesláno v rámci: 24 godziny
Cena: 593,33 Kč 593.33
ilość szt.
Získáváte 8 bodů [? ]
přidat na seznam přání

Popis

Past s jedním vstupem na kuny, kočky

Rozměry: 88x21x31 cm

Strojová výroba, velmi precizní. Rozevírací mechanismus je velmi jemný a je vybaven dvěma háčky na připevnění návnady tak, aby je zvíře nemohlo vidět. Návnada, například maso nebo chleba, vypadá tak, jakoby obyčejně ležela na tácu a je přitom připevněná k mechanismu pasti. Pokud ji zvíře chce vzít, spustí tím západku a past se uzavírá. Tato past má systém uzávěrů blokujících se dvířek. Jedné dvířka uzavírají vchod a druhý prvek je přitlačí a znemožní jejich otevření. Systém je 100% spolehlivý a funguje po staletí. Past na léta - utratíte peníze jen jednou a již nikdy nebudete potřebovat kupovat další past. Past je vybavena držákem, proto neriskujete, že Vás zvíře poškrabe na dlaň během přenášení pasti.

K pasti přidáváme dárky gratis:

GRATIS 1

VIDEO s více než 50 filmy od našich zákazníků, kteří chytili nějaké zvíře. Tyto filmy byly pro nás velmi účinnými zdroji vědomostí o zvířatech a o jejich chování v pasti - zda jsou klidné nebo agresivní, jak se chovají během přenášení a co dělají když vidí člověka. Na filmech je vidět jak lide vypouštějí zvířata do přírody, jak mají umístěny pasti, co dávají jako návnadu a jak kamuflují některé pasti. Je vidět jak velké jsou kuny, agresivní lišky, rychlé krysy a pod. Je také mnoho připomínek od autorů. Pozorný divák si všimne mnoha věcí, které neuvidí nikde jinde a nikde o tom nepřečte. A to přímo od lidí, kterým se podařilo zvíře chytit. Je to k nezaplacení!

 

 

GRATIS 2

dostanete návnadu (pro všechny lasicovité ale také pro kočky či mývaly a lišky). Návnada je vyrobena z ryb, masa a vajec profesionální německou firmou. Granulát postačí na dlouhou dobu. Má atraktivní vůně a chuť. Může se používat jako návnada. Je trvanlivá i po otevření balení. Její vůně se podobá vůni návnady na očkování lišek proti vzteklině! Zaalená do uzavírané sklenice s měřítkem. Nemrzne a neuschne. Neztrácí vůně a je opravdovou pochoutkou pro zvířata. Sklenice postačí na více než desetinásobnou aplikaci. Není nic lepší na trhu.+ rukavice pro minimalizaci vůně člověka, která se dostane na návnadu během její aplikace.

 

GRATIS 3

přidáváme také závěs na vejce, které je oblíbenou pochoutkou lasicovitých. Pomocí závěsu můžete pověsit vejce tak, že zvíře, které se bude chtít k němu dostat stlačí štítek mechanismu a tím uzavře past. Je to jediný takový závěs v Polsku, na který můžete aplikovat také tekutiny, např. krev (kterou lasicovité mají velmi rády). Závěs má formu závěsné lžičky. Když ho namontujete obraceně je to háček, např. na maso, rybí hlavu atd

 GRATIS 5

přidáváme speciální kleště, pomocí kterých ideálně chytíte a umístíte v kleci vejce (oblíbená pochoutka kun), klobásu, mršinu nebo jakékoliv krmivo - např. maso, kuřecí stehýnko, chleba, rybu atd. PAMATUJTE SI ŽE BYSTE SE NEMĚLI ZÁKLADNÍ NÁVNADY DOTÝKAT HOLOU RUKOU - proto se Vám budou kleště velmi hodit. Jen u nás originální kleště!

 

 

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl